Legowisko eleganckim dodatkiem do każdego wnętrza

Opublikowano w Przeczytaj również

Oczywiście, nie ma co ukrywać, ale strona estetyczna legowiska jest przede wszystkim zainteresowaniem właściciela czworonoga. Pieski na ogół nie są wybredne, i jeżeli ich „łóżeczko” będzie wystarczająco ciepłe i miękkie, na pewno z niego nie zrezygnują tylko dlatego, że nie lubią akurat tego koloru.
Natomiast właściciel ma do tego tematu zupełnie inne podejście. Każdy chciałby, żeby poducha dla psa miała kolor i wzór, doskonale pasujący do wystroju wnętrza. A bardzo często zdarza się nawet, że gospodarz kupuje legowisko, nie pytając w ogóle psa o kolor. Ale, jak wiadomo, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, dlatego bez problemu wybacza mu taką niesprawiedliwość.

Kształty legowisk

Każda osoba, wybierająca legowisko dla swojego zwierzaka, powinna wiedzieć o tym, że istnieje kilka podstawowych rodzajów psich „łóżeczek”.
Wariant klasyczny, to gruba poduszka, obudowana miękką ścianką, która sprawia, że pies jest otulony ze wszystkich stron. Jest to optymalny wariant dla tych zwierzaków, które lubią różnego rodzaju pudełka.

Bardziej zaawansowany wariant to legowisko, przypominające kopertę. W sklepie Bowl&Bone do produkcji takiej „koperty” używany jest dwuwarstwowy ciepły materiał, który jest podobny do kocyka, wykończonego z jednej strony miękkim pluszem.
Dla tych właścicieli, którzy wolą rozwiązania minimalistyczne, poducha dla psa będzie optymalnym wyborem. Poduchy, dostępne w sklepie Bowl&Bone (https://sklep.bowlandbone.com) wykonane są z najlepszych materiałów, dlatego doskonale trzymają kształt i tworzą optymalne warunki do spania zwierzaka.
Natomiast najaktywniejsi gospodarze wraz ze swoimi czworonogami na pewno docenią nowoczesne maty, oferowane w Bowl&Bone. Tego typu legowisko jest wyjątkowo wygodne w transporcie, dlatego z łatwością może być używane podczas podróży.

Gama kolorystyczna

Bez wątpienia, do wystroju liczy się nie tylko kształt legowiska, ale przede wszystkim jego kolor. Projektanci Bowl&Bone są po prostu mistrzami tworzenia najbardziej atrakcyjnych odcieni materiałów tekstylnych.

W ten sposób opracowali oni serię LOFT, która zaprezentowała matę a także poducha dla psa. Te akcesoria dostępne są w trzech pięknych kolorach: grafitowym, szarym oraz wyrafinowanym odcieniu różu pudrowego.

Inna seria legowisk o zupełnie unikatowych rozwiązaniach kolorystycznych to maty CHILL. Tu dostępny jest jaskrawy kolor różowy, eleganckie srebro a także bardzo ciepłe naturalne kolory: czekoladowy, oliwkowy oraz bardzo „słodkie” odcienie miodu.
Poza tymi propozycjami kolorów sklep Bowl&Bone również oferuje swoim klientom poduchy w kolorze srebrnym, kremowym oraz w bogatych i pełnych odcieniach czerwieni i granatu.

Legowiska „kopertowe”, a mianowicie, seria DREAMY, proponują nie tylko standardowe kolory: czarny i srebrny, ale również zupełnie wyjątkowe odcienie „mint” oraz „lily”.

Klasyczne „pudełkowe” legowiska przedstawione są aż w trzech seriach: URBAN, CLASSIC oraz SCOTT. Każda z tych serii posiada unikatowe cechy oraz rozwiązania kolorystyczne.